top of page
iStock-1465328079.jpg

DT. MARYO YORGO KELEŞOĞLU

1967 yılında İskenderun‘da doğdu.

1989 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirdi.

1992 yılında Montreal Kanada ‘da Odontos Lab'da danışman diş hekimi olarak çalıştı.

1993'den beri kendi özel muayenehanesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

İmplantoloji konusunda katıldığı kursların ardından 2000 yılından beri çalışmalarını implant ve implant destekli protezler üzerine yoğunlaştırdı.

Dt. Maryo keleşoğlu 2017 yılında İtalya’da Guglielmo Marconi Üniversitesi Oral İmplantoloji konusundaki master tezi çalışmasını tamamlayıp implantoloji master diplomasını aldı.

25 yıllık çalışma deneyiminin ardından Septum Dental Klinik 400 m’ lik yeni yerinde ve yeni katılımcı ortak diş hekimi ile daha modern ve güncel bir yapıya kavuştu.

Septum Dental Klinik, modern bir organizasyona sahip olup; size en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan cerrahi, ortodonti, periodontoloji ve endodonti uzmanları ile desteklenen deneyimli bir takım olarak size hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

İstanbul Diş Hekimleri Odası ve Estetik Diş hekimleri akademisi üyesi olup Türkçe dışında İngilizce ve Yunanca bilmektedir. Evli ve iki çocuk sahibidir.

Born in İskenderun in 1967.

Graduated from dental faculty of university of İstanbul.

Worked as consultant dentist for Odontos Lab. in Montreal Canada during the year 1992.

Been working in his own clinic in Istanbul since 1993.

After attending to special courses for implanthology, he has been actively involved in implant surgery and implant supported prosthetics.

Since 2000. Dt. Keleşoğlu took his master degree in oral implathology at university Guglielmo Marcony in Italy in 2017.

After his 25 year experience; in 2015 Septum Dental clinic was renovated with aditional three partner dentists in their new 400 m’ modern place.

Dr .Keleşoğlu Septum Dental clinic is well organised with an experienced dental team supported by surgeon, orthodontist, periodontal surgeon, endodontist and dental asistants wishing to treat you in the best way.

Dr. Keleşoğlu is member of İstanbul dentist association and aesthetic dental academy of Turkey.

Speaks Turkish, English and Greek.

Married with two kids.

bottom of page